Dui Park Riddge – kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu w Chicago.

W mieście Chicago, tak jak w całym stanie Illinois, prowadzenie pojazdu pod wpływm alkoholu jest bardzo poważnym wykroczeniem. Jeśli zostałeś zatrzymany podczas jazdy po pijanemu, musisz liczyć się z surową karą. Przy wymierzaniu kary brane są pod uwagę następujące fakty, a mianowicie, czy jest to Twoje pierwsze lub może kolejne tego typu wykroczenie oraz ilość alkoholu we krwi, którą miałeś podczas kontroli policyjnej. Takie wykroczenie zawsze kończy się odebraniem prawa jazdy oraz odnotowaniem w kartotece kryminalnej.

W przypadku, gdy kierowca zostanie zatrzymany za Dui Park Riddge po raz pierwszy, zwyczaj jest to potraktowane jako wykroczenie, podobnie sprawa wygląda, gdy do takiej sytuacji dochodzi po raz drugi. Niestety, w przypadku zatrzymania kierowcy za jazdę pod wpływem alkoholu (DUI) po raz trzeci, jest to traktowane jako przestępstwo. Wówczas kara jest znacznie surowsza. Grozi za to rok więzienia, może zostać także nałożona kara pieniężna wynosząca 2,5 tysiąca dolarów. Prawo jazdy w tym przypadku jest odbierane na okres roku czasu. Gdy zatrzymany za jazdę pod wpływem (DUI) okaże się osobą niepełnoletnią, traci prawo jazdy na dwa lata.

Jeśli popadniesz w konflikt z prawem i zostaniesz zatrzymany za jazdę pod wpływem (DUI), z pewnością będziesz potrzebował pomocy prawnika, który będzie służył Tobie profesjonalnym wsparciem, jak również będzie prezentował Ciebie przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Pomoc prawnika okaże się istotna i może ochronić zatrzymanego przed poważnymi konsekwencjami, ale także pozbawi stresu, który mógłby Państwu towarzyszyć podczas oczekiwania na wyrok.

Nasza kacelaria Adwokacka Bellas & Wachowski – Attorneys at Law służy pomocą prawną mieszkańcom Chicago od 30 lat. Dobro klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Chronimy naszych klientów w trakcie zeznań, aby nie zostałe one użyte przeciwko nim przez władze. Kancelaria Bellas & Wachowski – Attorneys at Law pomaga w odzyskaniu prawa jazdy oraz dąży do odrzucenia sprawy przez sąd, jeśli policja przekroczyła swoje kompetencje w trakcie aresztowania. Polski mecenas Piotr Wachowski oraz nasi inni adwokaci pomogli już wielu mieszkańcom Chicago w uniknęciu poważnych konsekwencji, którzy zostali zatrzymani za prowadzenie pojazdu pod wpływem (DUI). Jesteśmy w stanie wywalczyć dla Państwa umieszczenie pod sądowym nadzorem w zamian za otrzymanie wyroku, a gdy nadzór wygasa, sprawa zostaje odwołana. Od lat niesiemy pomoc polskim klientom w Chicago, pozbawiając ich kłopotów związanych z barierą językową, w trakcie reprezentowania ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Jeśli zostałeś zatrzymany za jazdę pod wpływem (DUI) i obawiasz się poważnych konsekwecji, umów się z nami już dziś. Pomożemy Ci uporać się z tym problemem i uniknąć dotkliwych kar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i charakteryzujemy się ogromną skutecznością w prowadzonych przez nas działaniach, przynoszących korzyść naszym klientom. Możesz skorzystać u nas z z bezpłatnych konsultacji, które udzielane są przez mecenasa Piotra Wachowskiego, w każdy czwartek o godzinie 17:30 w naszym biurze, które znajduje się następującym adresem: 5528 W Belmont Ave; Chicago, IL 60641.Zapraszamy także do naszej kancelarii znajdującej się pod adresem: Park Ridge Office; 15 N Northwest Hwy; Park Ridge, IL 60068; telefon: 847.823.9039.

Be the first to like.
Share
    Shares